komentáře+jak být emo co to je?

25. února 2008 v 23:00 | vverčaa |  Ble emo
to psala jedna holka na blogu a já souhlasim větší pí**vinu sem neviděla pozéři jsou tak 99% všech emařů
Takže jsem se trhala smíchy...

Takže článek,ze kterýho sem se rovnou mohla udusit smíchy....Četla sjem to jako reklamní hlas jako třeba:kupte si tohle,emo je nej!!a podobně..)


Mno tady zjistíte,o co se jedná,a taky možná chcípnete smíchy...Jo a čtěte to jako reklamně,aby se vám to zdálo víc šílenější..
Ty nevíš co je emo? Nevadí, od toho tu jsme, abychom ti to objasnili. Emo je všechno! Kdysi se sice říkalo, že všechno je techno, ale tahle doba už je dávno pryč a odvál ji vítr stejně jako výše uvedené vlny punku nebo hiphopu. V širším měřítku je emo v první řadě hudební styl. Moc dobrý hudební styl. Dost těžko se to popisuje, ale je to taková hudba, ve které jsou emoce, je hodně depresívní, zpívá se o vztazích, nenaplněných láskách, myšlenkách na sebevraždu a podobných pesimistických věcech. (Pozor: nepleť si to s gothic stylem - ten je k ničemu a hlavně není in!).
Real emo a pseudoemo, pozor na to!
Emo má své kořeny hodně v minulosti (v době, kdy jsi ani ty nebyl/a na světě) a do jisté doby bylo součástí hardcore scény (HC). Dnes se výrazem emo titulkuje každá tvrdší hudba, do které se dávají nějaké emoce, city atp. (emo je zkratka emotional).

Emo a životní postoje

Být emo s sebou nese jisté společenské závazky a zvyklosti. Pravidlo číslo jedna je, že byste měli zapomenout na všechny ostatní. Už žádné party s přáteli, žádné navštěvování kina a pochichotávání se s kamarádkami. Jako emo se musíte ze společnosti vyčlenit, stáhnout se do své ulity, najít si ten nejtemnější kout ve svém pokoji a vycházet z něho pokud možno co nejméně. Když to budete pořádně trénovat, dříve či později se dostaví to, k čemu by měl jednou každý emař dojít - depky. Deprese prostě k emu patří a kdo nemá depky, jakoby (emař) nebyl!
Jako správný emař by ses měl/a stavět proti různým společenským nešvarům jako je nadměrné pití alkoholu nebo užívání drog. Značná část emo lidí je sxe, tedy Straight Edge, takže odmítají zásadně pití, kouření nebo sex. (i když spousta z nich tyhle věci provozuje, aby byli cool…).
Sebeubližování nebo myšlenky na sebevraždu by rovněž měly patřit k tvému dennímu chlebu. Tohle prostě emové dělají, protože jim celý svět ubližuje (určitě to znáš, že?). Nos proto vždycky při sobě pár žiletek, provaz nebo nůž, nikdy nevíš, kdy se něco z toho může hodit (tvoji rodiče určitě znají tzv. KPZ - krabičku poslední záchrany - do ní si pár těchto věcí můžeš schovat a mít je vždy při sobě, to víš, kdyby náhodou šlo do tuhého a začala odcházet deprese…)

Emo boys vs. emo girls

Bude to pro tebe možná k nevíře, ale většina emo lidiček jsou kluci! To především z důvodu, že jsou odmítáni perfektně vypadajícími holkami anebo proto, že mají malé penisy a stydí se za to a emo je způsob, jak se s tímto problémem vypořádat. Holky jsou na tom ale se svými trápeními podobně - začínají mít deprese třeba z toho, že nemají dokonalá těla, něco je u nich v nepořádku a proto je emo logickým výústěním jejich problémů. (Netvrdím, že emo holky nejsou krásné, ale už jsi někdy slyšel/a o nějaké Miss, co by byla emo?).
Kluci emo jsou většinou na kluky!
Nedá mi to, aby se nezastavil u problémů se sexualitou. Pokud se ti aspoň trochu zdá, že se ti líbí zástupci stejného pohlaví, dá se říci, že jsi emo. Spousta emo je totiž jako ty orientována na stejné pohlaví - i když holky většinou bývají lesbičky, kluci zase spíše bisexuálové. Jsi holka cítíš se, že tě přitahují i kluci i holky? Klid, i ty jsi samozřejmě emo. Nyní se pojďme podívat na to, jak dát najevo, že patříš k stále se zvětšující skupince emo lidiček.

Jak se česat a jak mít vlasy jako emo

Zatím tu nepadlo téměř to nejzásadnější - pokud chceš být emo, měl bys dbát na své vlasy. Právě vlasy mohou být jedním z hlavních poznávacích znaků příznivců stylu emo. To úplně nejjednoduší pravidlo, jak poznat svého emaře říká, že emař vždycky ukazuje jen jedno oko. Druhé má zakryté vlasy sčísnutými na patku. Nikdo neví, proč to tak je, obecně se traduje, že se tím snažíš ukrýt před světem nebo že to je jen prostě z nedostatku sebeúcty.
Jak mít emo vlasy
Druhou zásadní věcí v případě emo účesu je barva vlasů. Ta by měla být bez výjimky černá nebo hnědá. Jasně, jsou sice mezi náma bloďatí emaři, ale ti opravdu nejsou tak silní ve svém přesvědčení jako my ostatní! Prostě když chceš být emo, jdi do černé. Tečka. (barev na vlasy je všude spousta, takže proč se nějak zbytečně odlišovat?). (Dobře, přiznávám, emo budete i s jinýma barvama vlasů [ostře růžová, světle fialová, ledově modrá, jasně červená nebo zelená], já jen tu černou mám tak rád)

Je to nutnost pro emo boys and emo girls?

Nikde není psáno, že musíte mít dlouhé vlasy přes oko, nicméně tak budete snázeji identifikovatelní jinými emaři. V případě kluků je to tedy nutnost (ne ovšem nezbytnost). Holky mohou mít vlasy krátké i dlouhé, ovšem v každém případě by měly být doplněny nějakou čelenkou (nejlépe růžovou a nejlépe tam mohou být čelenky i dvě - čím víc čelenek, tím víc emo), případně nějakou odpovídající stuhou nebo sponou.
Tak co??chcípáte??Jestli ne,tak tady chcípnete z těhc komentářů,který tam vepsali ňácí lidi:
.....................................................................................
FUCK OFF!!!
#1. 10.2. 2007, at 16.25.
Větší píčovinu sem snad v životě nečetla…tim nic proti tomu kdo tohle psal, ale proti tomu kdo tuhle píčovinu vymyslel… !!! Sedět doma, bulet, mít depky, nevylejzat ven… Jedno oko zakrytý, no jasný a viděli ste někdy šilhavýho "EMAŘE"??? …a myslim že by to ani pěknej pohled nebyl!!! Všichni se kopírujou, všude samý proužky…na blbití z toho fakt… Je to trapný!!! Kam se kouknu tam vidim kopii toho druhýho atd… EMO,EMO,EMO…hlavně bejt EMO!!! že?!! Je mi u prdele že sem třeba za největší trapku, ale tohle se mi hnusí jak se všichni snažej bejt cool, přitom většina o tom (EMO) ví velký howno!!! Já na to seru dělejte si co chcete…koneckonců od depek ste tady vy ne?! Nebojte, nebudu vám fušovat do řemesla :D:D:D "Nikdo se nenarodil jako kopie, tak proč jako kopie umírá?!" Proč?! Řitá ¨někomu něco jako DA
.........................................
fine.bone
#3. 10.2. 2007, at 18.11.
hele děláte si srandu? nikde jsem o sobě neprohlásila, že sem emo, emo hudbu taky neposlouchám a ta fotka je parodie na všechny emo holčičky a pozéry… ale že jí najdu tady, že sem pozér, to ste mě fakt dostali… krom toho neexistuje něco jako autorské právo? kopírování fotografií bez souhlasu majitele atd.?
real hardcore emo- jak tam píšete jsem nikdy nebyla, nikdy nebudu a nesnažim se být. najděte si proto jiného vzorového "emo pozéra" a mojí fotku smažte. na lidech. cz je jich dost a dost. stačí se podvat na fórum emo styl.
Pořiďte si vlastní avatar na gravatar.comfine.bone
#4. 10.2. 2007, at 19.44.
Jinak článek je vtipnej… to jsem se fakt zasmála. Asi začnu pracovat na tom, abych byla opravdu emo. Pár žiletek v KPZ a čelenky v hlavě a je ze mě správná ímo girl.
Mimochodem- ta dívčina velde mě na fotce- ta pravá a nefalšovaná emo girl nemá čelenku… jak je to možný?
...................................................
shylock
#6. 10.2. 2007, at 21.47.
Naprosto dementní… ale určitě se na tom bude dát parádně vydělat tak buďte hodně Emo… emo triko emo kalhoty … budete vypadat jak banda tupců a myslet si jak jste individuální?!?
.....................................
doggy
#10. 11.2. 2007, at 10.52.
pobavilo po ranu :)
...................................

#11. 11.2. 2007, at 11.10.
Panebože,kterej dement moch' tohle napsat/vytvořit????????Tohle je absolutně vrchol všeho,to rovnou můžete třeba vytvořit stránku na téma: JAK SPRÁVNĚ ČŮRAT(POD ÚHLEM 90° NEBO 89°??)
Táhněte!
...............................
ema.nuela
#12. 11.2. 2007, at 12.26.
ty jo, to je fak hodně "in" článek, je tu všecko vo mym voblíbenym emíčku… nechápu lidi, který na to nadávja fuckujou to.. každej má přeci právo si vybrat sám svůj styl.. a výraz emolution je naprosto úžasnej… lidi buďte d-emo-kratický…
ty jo, tehel článek je tak dobrej, až sem z toho přestala mít depku..shit.. musim se jít trochu říznout,, možná se i zabiju.. proto už pár minut nemam depku.. oh no!!
..............................................
píít
#15. 11.2. 2007, at 15.13.
:D:D:D Buďte in buďte emo… super slogan nic lepšího ste nenašli co? je to trapmé jak gate od pyžama ty vole kdo to vymyslel… takové lidi nechápu->nepochopím… nikdy… honem bežte házet depkyyyy! sedněte si do koutečku a sedte tam cele dny a mejte depky! rychle a s nikym se nebavte… bože vy ani netusite jak ste trapní ty voléé! a bezte si pro žiletku a pořešte si žíly abyste byli IN! ubožaci! :D jako nevím každy ma na to jiný nazor a každy ma na to právo… JO! Tak tady mate ten můj…
................................
BOORG
#17. 11.2. 2007, at 15.37.
Dik za navod! To fakt faajn! Ted uz konecnce vim jak poznam fakt dementy a navic teoreticky staci rict cau blbe, a pobezi se emocne srovna ci rovnou obesit! No neni to prdel? … kde mate tovarnu? Taky made in China?
.................................
****
#20. 11.2. 2007, at 17.30.
toto je fakt pičovina!!!tady píšeš že maj bejt sami aby měli depky atd….vždyt' to je spíš návod na to jak se stát bláznem,sebevrahem bo nějakým úchylem!!!!člověk kterej je sám může zmagořit!!plno emo není takových!!!hlavní je že nezkrývá svý pocity!!!!!!
..............................
WILL
#24. 11.2. 2007, at 21.46.
Řeknu jen pár slov…………….KTEREJ KOKOT TO DO PRDELE ZASE VYMEJŠLEL!!!!!??????? DĚLÁTE ZE VŠECH LIDÍ CO POSLOUCHAJ EMO NEBO TAK AKORÁT SEBEVRAHY,DEBILY,ÚCHYLÁKY NEBO POZÉRY A PODOBNĚ.Za pár dní bude tenhle článek určitě někde v Bravu nebo v podobnym debilnim časopisu.
Fajn,mohla to bejt ironie,ale stejně…i tak z obyčejnejch lidí,co maj vlasy do xichtu a poslouchaj MCR třeba děláte kretény.
............................................
kapitán n-emo
#27. 12.2. 2007, at 9.20.
Nj. Je to sice zábavný a hodně jsem se u toho pobavil, ale fakt si představte, že ( jak psal/a WILL ) něco podobnýho otisknou v Bravu, přečte si to pár 15-ti letých dětí a půjdou si to hodit. To chcete? TO CHCETE !!!? TAK TOHLE VY DOOPRAVDY CHCETE !!!!!!!!!????????
.......................................
Eggze
#37. 12.2. 2007, at 19.03.
Koukám, že tady spousta lidí nepochopila tu ironii článku :-D A akorát se pěkně naštvali :-D No jejich chyba, pro mně jinak docela sranda…
Jinak jsem si do teď tohohle stylu skoro nevšiml, až teď v posledním týdnu jsem to slovo někde párkrát zahlédnul a tak jsem si to zadal do Google a dostal jsem se až sem - z Wikipedie :-D
Tyhle módní vlny se často střídají, proto zanedlouho zase přijde něco dalšího… Děsím se toho, co to bude :-D
......................................
Lída
#40. 13.2. 2007, at 17.55.
Jako dost dobrý, fakt sem se natlemila…. :D:D:D jen si nejsem jistá, jestli jako správněj ííímoš bych uspěla….. oči mi sou bohužel vidět obě.. :-( :D:D
........................................
awe
#44. 14.2. 2007, at 17.16.
Ironie neni voda na okna (neznamy vojin)
Musim se smat, jak to mistni emo-decka berou strasne vazne. Mne se clanek libil a docela jsem se zasmal, autor zjevne uhodil hrebicek na hlavicku.
......................................
Aki
#51. 16.2. 2007, at 0.49.
A jako tohle někdo myslel vážně? To snad ne, a pokud ano tak autora tipuju tak na jedenáct let, víc ani ťuk.
...................................
Nerealny
#59. 16.2. 2007, at 19.33.
Woe wy jste fakt cakli :D tohle jsem fakt nezral:D ze neco jako emo styl existuje sem fakt nejak nevedel… lidi s prouzkama vypadaj jako vezni nemyslite;) Jako fakt prdel ten clanek…. kdybych si predstavil co bych delal kdybych se podle toho clanku ridil tak jsem eunuch co vylez z vezeni, s jednim vydloublim okem tak si ho prikrejvam vlasy a co se rozrezal na kousky doma v temny skrini:D:D Jako fakt prdel…
...............................
lucije
#68. 17.2. 2007, at 22.23.
ooo ubec nechňápu ak si tohle mohl napísat dyť EMO je taaak užasnoučky!!!těď mám z toho depky a došli mi žiletky…:'( došlo ti ubec jak majíí emoušíčci těžký žiwot..:'( pořád wyděláwat na žiletky!!??…
PS: zapomel si pasaz ze emo maj wsude napsany… I need EMO…I love EMO…I´m EMO!!! ak si to vubec dovolujes?:??? :D:D:D:D:D:D FUCK OFF EMO!!!!
..........................................
Mno tak dálk se mi už nechtělo hleat,páč je tam víc,jak 900 komentářů...
Můžete se ,ale na ně podívat →tady←

to psala jedna holka na blogu a já souhlasim větší pí**vinu sem neviděla pozéři jsou tak 99% všech emařů

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lirika Lirika | 2. března 2008 v 11:02 | Reagovat

Ty woe to bych tu v životě nezveřejnila!! tohle si tu někdo přečte a jaktože nemám depky?! a honem pro černpou bARvu a žiletky jste normal?

a navádět někoho aby měl jinou s. orientaci to je taky úplně ujetý!!!

2 emoušek jsem kluk teploušek<3 fuuuuuuj emo(autor blogu) emoušek jsem kluk teploušek<3 fuuuuuuj emo(autor blogu) | Web | 2. března 2008 v 11:23 | Reagovat

no právě že to je uplná kravina

3 Emo-girl Emo-girl | 26. dubna 2008 v 9:08 | Reagovat

Co máte proti EMO lidem ! Sou to lidi jako vy ! Tak nás laskavě neurážejte !

4 EMOKID EMOKID | 12. června 2008 v 17:12 | Reagovat

haha lidi jako ja???jako my???myslis ze lidi se jen tak zabiji protoze sou v hrozny depresi???hm ja ne a myslim ze 88% lidi jako ja taky ne....no ale neboj z toho se jednou vyspis a pak vemes nuzky a ustrihnes tu posranou patku...no uz aby to bylo....pokud se do ty doby nezabijes

5 samantha samantha | 9. srpna 2008 v 17:50 | Reagovat

emo su krasni chlapci,krasna hudba,proste v poho ludia ktori to o sebe tvrdia...ak niekto povie ze emo je rezanie zil ze emaci stale placu a kazdu chvilu su v depke tak nech sa uvedomi! kazdy prezil sklamanie,kazdy je niekedy smutny ale rovnako mame radost,smiech a usmev je tiez emocia!!! taki co sa rezu nie su pravi emaci ale chujovia...ak chcu zit podla "pravidiel ako byt emo" tak to ani zit nemusia...tymi skurvenymi pravidlami ktore nejaky kkt zavesil na net sa riadia deti ktore nevedia kam patria...

6 xena xena | 23. září 2008 v 13:57 | Reagovat

ono te emo už vůbec není vtipný...dřív jsem se tomu taky smál a dělala si z toho dost srandu, ale pak jsem zjistila, že je to spíš k pláči! poškozovat se, pokoušet se o sebevraždu atd.. to je nebezpečný a na světě je tolik nádherných věcí, pro který žít...zamyslete se!!!

7 ... ... | 19. března 2009 v 16:50 | Reagovat

rofl

8 radča radča | Web | 23. května 2014 v 20:57 | Reagovat

emo je kravina a psychopactví!!!,

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama