vtípky

25. února 2008 v 21:44 | vverčaa |  Srandičky
Víte kde se oblíkaj krávy?
V búúúúútiku
Baví se dva šneci: No,to je hrozný před rokem se mi odstěhovala manželka i s dítětem a ještě je támhle vydim.

Jde ježek po lese a vidí, jak na stromě visí zajíc: "Co tu děláš, zajíci?" "Omrzel mně život, tak jsem se pověsil." - "A proč visíš za uši?" "A mám snad viset za krk? Vždyť by jsem se udusil!"
Jde pouští mravenec se slonem. Mravenec: "Slone, proč si neseš ten kýbl s vodou?" - "Kdyby mi bylo teplo můžu se polejt - a proč si ty neseš dveře od auta?" - "No, kdyby mi bylo horko, tak si otevřu okýnko!
Do hospody vstoupí zajíček a povídá: "Jestli ten, kdo mi ukradl koně, ho hned nevrátí, udělám to, co by v takové situaci udělal můj děda." Za chvíli se u hospody objeví kůň. Zajíc chce odejít, ale všichni touží vědět, co by udělal jeho děda. Zajic na to: No co by, šel domů pěšky..."
Jde pejsek po poušti, a strašně se kroutí, Bůh se ho optá, copak se mu děje, a pejsek, že jestli neobjeví patníček tak se počůrá.
Zvířátka stroskotají na pustém ostrově a lev jako král zvířat rozhodne že někohomusí sežrat aby přežili. Tak losují a padne to na králíka, ale prase řekne zajíc se žrát nebude, to je můj kámoš. Losují znovu, ale znovu to padne na králíka. Prase řekne to samé. Tak losují na posledy a padne to na prase a zajíc řekne tak co ty svině už jsi dokvíkala.
Sedí dvě vrány na větvi a ta jedna tý druhý vyklovne oko, a ta s tím vyklovnutym okem říka: Tak hele jestli to uděláš ještě jednou tak už se nikdy neuvidíme!!!
Čůrají takhle dva chlapi a ten jeden si všimne, že ten druhej ho má nějak velikýho. Tak se ho ptá, jak je to možný, a ten chlapák povídá: "Ty, to musíš jít k tomu velkýmu rybníku za lesem, tam ti sedí na leknínu taková žabička a Ty se jí musíš zeptat, jestli si Tě vezme za muže. Ona odpoví, že ne, no a Ty se pochlapíš." Tak ten první si říká, jo, to je skvělý, a tak jde k tomu rybníku za lesem, tam najde skutečně žabičku na leknínu a povídá jí: "Žábo, vezmeš si mě za muže?" A žába odpoví: "Ne!" A chlápkovi se zvětší úd. Tak si říká, no, skvělý, ale možná by to chtělo ještě trochu. Tak jde druhý den zase za žábou a povídá jí: "Žábo, vezmeš si mě za muže?" A žába odpoví: "Ne, nevezmu." A chlápek zmužní ještě o kousek, ale jak tak jde domů, říká si, že by nebylo marný jít sem zítra znovu a zkusit to naposledy, aby z něj byl extra chlapák. Třetí den se skutečně vrátí k rybníku a ptá se naposledy: "Žábo, vezmeš si mě za muže." A žába: "Copak jseš kurvadoprdele hluchej?! Říkám Ti ne, ne, ne, ne a stokrát ne!!!"
Dva lenochodi, sedí nehybně na stromě po třech dnech jeden z nich začne pomalu otáčet hlavou...Ten druhej mu řiká: Ty vole, co se stresuješ??!...
Přijde pták k doktorovi a povídá:
"Pane doktore, mně je nějak špatně."
Doktor ho prohlédne a řekne:
"To nic, to je jen chřipka..."
Potkají se dva ježkové. Jeden má obvázanou packu. "Co se ti stalo?", ptá se jeden. "Ale, zapomněl jsem a podrbal jsem si záda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama