Září 2008

Prst

28. září 2008 v 22:31 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  My Diary
Normálně to byste my nevěřili ,ae naštípla sem si prst.To víte kravili sme s kamarádama na klouzačce já si naštípla prst pak sem jednomu klukovi kopla do nosu a málem mu zlomila nos,další přepad přes klouzačku takže mohlů být třeba na vozíku ,ae naštěstí ne a samozřejmně naše milá antonka si zlomila jen nehet.........
Teď mam malíček+prsteníček v sádře a docela hustý no.........

krása

27. září 2008 v 22:41 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Pro vás
Prostě nedokážu vám říct jak krásný chvíle si představuju.......možná lásku,přátelství nebo naději.....já prostě nwm ae je to nádhera

diplom od dee

27. září 2008 v 21:23 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Spřátelené blogy

Diplom pro Denim

25. září 2008 v 21:04 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Spřátelené blogy

Dee17

25. září 2008 v 20:34 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Spřátelené blogy
Klikni a najdeš mé new skvělé Sbéčko jméne Dee17

kamarádi a já

24. září 2008 v 22:59 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Moe grafika

Diplomek za poznávačku

23. září 2008 v 23:01 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Bleskovky a soutěže

PINK colorfull

23. září 2008 v 0:08 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Colorfull


Yellow colorfull

23. září 2008 v 0:03 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  ColorfullLollipop

23. září 2008 v 0:02 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Colorfull

Colorfull-Lollipop

23. září 2008 v 0:00 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Colorfull

Kočičky

22. září 2008 v 23:59 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Nádherný

Lži o kosmetice

21. září 2008 v 23:29 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Tvoje krása
1.Peeling je pro citlivou pleť naprosté tabu
-->>> LEŽ! Samozřejmě nesmíte pokožku příliš razantně drhnout a brousit.Skvělý je například peelong z řady Biospecific Yves Rocher.Nádherně pleť vyhladí mikrodermální peeling od Mary Kay..
2.Sto tahů kartáčem zvýší lesk vašich vlasů
-->>> LEŽ ! Bohatě stačí 20, a to ještě nemusíte mít kartáč z přírodních a jemných štětin. Kartáčování pomáhá nejen u vlasů,které jaou u kořínků mastné a v délce foufale suché - tuk se rovnoměrně rozetře.
3. Čokoláda a brambůrky způsobují pupínky
-->>> TLOUŠŤKU ANO ! Sladké ani tučné pokrmy nemají na pupínky vliv. Něco jiného je, že nejsou vůbec zdravé a negativně ovlivňují celé tělo.Mlsejte raději sušené ovoce, a když čokoládu, tak jen se 70% kakaa.
4. Studená voda dodává vlasům lesk
-->>> LEŽ ! Studená voda mnoho nezmůže.Lepčí je udělat si kyselý nálev-do půl litru vody přidat šťávu z citroni a 2 lžíce octa.Kyselá lázeň uhladí šupinky na povrchu vlasů a umožní odrážení světla.
5. Dětský olej skvěle odlíčí oční make-up
-->>> LEŽ ! Raději to nezkoušejte, nebo vás na čas přestane bavit líčení očí:)Dětský olej dokáže oči pořádně podráždit.Na voděodolný make-up jsou určeny speciální přípravky..
6. Lak na nehty oslabuje a způsobuje lámání
-->>> LEŽ ! Moderní laky na nehty obsahují nejen pěstící látky, ale také přísady, které nehty posilují a zabraňují lámání.Naopak při odtraňování laku je třeba dbát na to, aby odlakovač byl co nejšetrnější, aby se nehty nevysušovaly.
7.Brusné a bělící složky v pastě zuby nepoškozují
-->>> LEŽ ! Jemné bělícé složky sice dokážou odstranit tmavší stopy stopy po kávě, čaji a červeném vínu,neměli bychom je však používat stále, protože mohou být po určité době poškodit sklovinu i dáseň.
8. Pigmentové skvrny zůsobuje opalování
-->>> LEŽ ! Ale ne všechny!Některé si způsobujeme tím,že používáme parfém s obsahem alkoholu. Jedna jeho součást reaguje s UV zářením a vznikne pigmentová skrvna.Používejte proto v létě odlehčené letní vůně bez alkoholu.
9. Ve stínu klobouku nebo slunečníku se nemohu opálit
-->>> LEŽ ! Tak to je vyloženě nebezpečně naivní! Slunečníky a klobouky zachytí pouze část paprsků UVB paprsků.Ty,které se například odrazí od vodní hladiny, si vás spolehlivě najdou.Navíc bylo dokázáno,že paprsky UVA - ty,které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí pleti docela klidně procházejí okenním sklem. Proto je třeba ve vlastním zájmu používat ochranné sluneční přípravky - myslíme to úplně vážně!
10. Pořádně se pleť vyčistí jen v napařovací lázni
-->>> LEŽ ! Pokožku dobře vyčistí čistící mléko i gel.Pára pouze rozšíří póry, takže jdou snadněji vytlačit komedony.
Zdroj: časopis Katka

Tak to je hustý video

21. září 2008 v 20:44 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Srandičky

řetězák

21. září 2008 v 19:50 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Spřátelené blogy
Tlučící srdce *15*Miluju... jednoho klučinu,kámoše,horory,avril,týnu,domču a anetku,pohodu,tělocvik
!160!Jsem...Optimista,pozdě chodička,vrba,bavička,posluchačka
Stydlínek *597*Hrozně ráda..čumim na hororry,chodim ven,chodim s vybranejma klukama
Fůůj *1899*Štitím se...matildy(to nechápete),Dvořákový,

He *111*Počítač...učí,baví,závislost
Zuřím. A to hodně! *271*Mám alergii na...Dvořku,matiku,dějepis
Škoda *349*Bojím se...odmítnutí,Dvořky,někdy výšky j(jako ne školy ae,prostě výšky)
Kuk *2519*Respektuju..Pí.uč. jelínkovou,zákony(některé),zvířata
!969!Pokračují:Dolfy,michygirl,dimmy,spermik

Michael jackson beatbox

18. září 2008 v 20:31 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Srandičky

Vrásky

15. září 2008 v 23:03 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Tvoje krása
Vějířky vrásek, váčky a kruhy pod očima nejsou zrovna hezkou ozdobou pro oči. Citlivou péčí ale můžete vše napravit.
Ilustrační foto.foto: Profimedia.cz
Ilustrační foto.
JEMNÉ ODLÍČENÍ JE ZÁKLAD
Pokud se líčíte, nezapomeňte nikdy na jemné, ale důkladné odstranění líčidel z očí a jejich okolí. A to ani v tom případě, že jste unavené a přijdete domů v pozdních hodinách. Vyhnete se tak velmi nepříjemnému podráždění očí a citlivé pleti v jejich okolí.
Odličovač na oči používejte opatrně a nikdy neodstraňujte líčidla tlakem, jen je jemně otírejte do tamponu.
Víte, že...
... krásné pleti kolem očí pomáhá pravidelný spánek ve vyvětrané místnosti?
... málo i mnoho spánku může za kruhy a váčky pod očima?
... příliš mnoho tekutin před spaním (a alkohol) způsobuje váčky pod očima?
... pleť kolem očí je 3x tenčí než v jiných částech těla?
... mrknete 10 000x za den?
... proti slzení pomůže odvar z řebříčku a fenyklu?
NANÁŠENÍ OČNÍHO KRÉMU
Krém nebo gel pro pleť kolem očí si vždy vybírejte podle svého věku. Drahé vyplňovače vrásek jsou zbytečné na zahlazení jemných linek. Někdy stačí jen gel, který ochladí pleť, když ráno objevíte v zrcadle nateklá víčka nebo váčky. Klidně jej noste v kabelce a chlaďte se i během dne.
Krém nebo gel naneste rovnoměrně na celé okolí očí a lehce vklepejte. K šetrnému rozetření nejlépe poslouží váš prsteníček.
Oční krém používejte ráno a večer na odlíčenou pleť. V noci má zesílený účinek, protože se pleť při spánku lépe obnovuje.
VYŽIVUJTE A OCHLAZUJTE MASKOU
Maska na okolí očí pomůže především odstranit nepříjemné otoky. Jejím hlavním úkolem je důkladné chlazení. Některé navíc pleť hydratují a vyživují, a zabraňují tak vzniku vrásek nebo vypínají již vzniklé.
Pokud nemáte oční masku, napusťte tampony ve tvaru srpečku silnou vrstvou vašeho očního krému a na dvacet minut přiložte přímo pod oči.
DOPŘEJTE SI NĚŽNOU MASÁŽ
S masáží kolem očí to příliš nepřehánějte. Rozhodně pleť nijak nevytahujte. K masáži využijte jen tu část péče o pleť, kdy vtíráte oční krém jemným poklepáváním prsty.
Při únavě, která se na očích projevuje nejdříve, pomůže jemný tlak prstem na lícní a spánkové kosti.
Co dokáže mikromasáž očního okolí
Požádejte svoji kosmetičku, aby vám vedle běžného čištění pleti dopřála mikromasáž očního okolí. Zvyšuje pružnost a výživu pokožky, kde se nejvíc projevuje únava, stres a vliv škodlivého prostředí. Snižuje nitrooční tlak a tím posiluje zrak, také obočí, které věkem klesá, rozproudí tělní tekutinu lymfu, čímž se zbavíte váčků pod očima. Uvolňuje napětí očních svalů. Omezuje vznik vrásek. Jak probíhá? Hladivé tahy, kroužkování, poštipování a poklepy na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.

Viktor trpěl anorexií: Říkali, že umřu, a já se bál, že ztloustnu

15. září 2008 v 23:01 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Nic hezkýho
Před dvěma lety skončil kvůli odmítání potravy nejdříve v nemocnici, následně na psychiatrii a také u psychologa a dietologa. Jeho život doslova visel na vlásku. K onomu samotnému hazardu s vlastním zdravím ho přivedla touha po úspěchu v modelingu.
"Starší sestra Denisa se modelingu věnovala od patnácti. A protože ona byla vždycky tak trochu můj vzor, přihlásil jsem se do agentury také," začíná Viktor své vyprávění. Hned však také vysvětluje, že jeho sestra byla přirozeně hodně štíhlá, i když jedla normálně velké porce. "Byla postavou více po matce, takže hodně hubená. Já zdědil pár kilo navíc po otci," domnívá se Viktor.

Chtěl postavu, jako měla sestra

Když se hlásil do modelingové agentury, měřil 179 cm a vážil 78 kg. To prakticky odpovídalo běžné chlapecké postavě. "V agentuře byli kluci většinou svalnatých a sportovních postav. Připadal jsem si tam jako sádlo," pokračuje Viktor, kterého v agentuře přijali poměrně snadno s tím, že je jiný než ostatní modelové a umí se zajímavě tvářit.
Na první focení vzpomíná velmi rád, modeling ho bavil. Když však později prohlížel své fotky a často je srovnával s fotkami své starší sestry, zjistil, že Denisa je přeci jen štíhlejší než on. A to mu začalo vadit. "Nesrovnával jsem své fotky a svoji postavu s jinými kluky z agentury, ale srovnával jsem to s Denisou. Teď už vím, že to bylo šílené a hloupé. Ale tehdy jsem nedokázal pochopit, proč ona může mít tak hubenou postavu, a já ne," říká Viktor.
Rozhodl se tedy, že přebytečná kila shodí. Začal chodit do posilovny, každé ráno, než šel do školy, uběhl své kolečko v nedalekém parku, koupil si činky na posilování. Ale kila neubývala. "Cítil jsem se vyčerpaný, ale moje postava byla pořád stejná. Navíc jsem dostal strach, aby mi nenarostly svaly. To se mi totiž nikdy nelíbilo, připadá mi to umělé a nepřirozené," vysvětluje mladý model, jenž později sport vyměnil za diety. Nejdříve přestal chodit ve škole na obědy, takže jeho denní jídlo byla pouze snídaně a večeře. Občas nějaké ovoce nebo jogurt během dne.

Postupně přestal jíst úplně

Po měsíci takovéto životosprávy se Viktorovi podařilo zhubnout čtyři kila. To, dle jeho slov, nebylo ani patrné. Přestal ráno snídat, ovoce a jogurt zcela vynechával a k večeři jedl jen velmi malé porce.
"Největší problém byly obědy a večeře o víkendu, protože rodiče byli většinou doma a potrpí si na to, abychom jedli společně u stolu," říká Viktor, jehož otec je podnikový manažer a maminka vedoucí účetní v jedné soukromé firmě. Díky svému pracovnímu vytížení se oba rodiče v týdnu vraceli domů pozdě večer. A s dětmi se prakticky míjeli.
"Nechci aby to vypadalo, že se o mě špatně starali. To ne, cokoli jsem potřeboval, mohl jsem se na ně obrátit," obhajuje své rodiče Viktor, který se během dalších tří měsíců, kdy už téměř nic nejedl, dostal na váhu pod 60 kg. Na jeho postavě bylo pohubnutí už znát a Denisa si toho všimla. Ptala se, zda je všechno v pořádku, jestli není nemocný, zda nemá ve škole nebo s kamarády nějaké problémy. Viktor však její starostlivost špatně snášel. Dokonce, jak sám přiznává, začínal svoji sestru nenávidět.
"Vadilo mi, že se pořád ptá, jestli mi něco není nebo jestli nejsem nemocný. Taky jsem jí záviděl, že ona je pořád hubenější než já. Tedy, myslel jsem si to, ale asi to v té době už nebyla pravda, protože vážila víc," pokračuje Viktor. Jeho váha pak už klesala sama, aniž by on sám nějak moc chtěl. Nejedl skoro vůbec, společnému víkendovému jídlu se vyhýbal tak, že chodil za kamarádem pod záminkou doučování. Vedle jeho zdravotního stavu se totiž rapidně zhoršoval i jeho školní prospěch, zejména v matematice.
"Bolela mě často hlava a nedokázal jsem se na nic soustředit. Byl jsem celý takový rozklepaný a slabý. Ale aspoň jsem už trochu zhubl," říká Viktor, studující střední školu s ekonomickým zaměřením.

Probralo mě až pár facek

Právě ve škole Viktor také poprvé zkolaboval. Bylo to během tělesné výchovy, hned při rozcvičce. "Zatmělo se mi před očima a skončil jsem na zemi. Probral mě až náš tělocvikář párem facek a studeným obkladem," vzpomíná.
Svůj kolaps chtěl přejít a zamluvit to tím, že mu prostě jenom nebylo dneska dobře. Jenže spolužáci hned učitele upozornili na to, co samotnému Viktorovi říkali ostatně už pár měsíců, a sice, že nejí.
"Prostě to na mě práskli," stěžuje si teď Viktor. Do školy tedy učitel přivolal lékařku a také Viktorova otce. Ten později zašel s Viktorem i na důkladnější prohlídku, kde mu lékařka diagnostikovala poruchu příjmu potravy. Otec slíbil, že spolu s matkou na Viktora dohlédne, aby jedl.
"Tehdy začalo pravé peklo. Přes týden mě měla hlídat Denisa, abych jedl. Tu se dalo ještě nějak ošálit, ale o víkendech to s rodiči bylo těžší," pokračuje Viktor a dodává, jaké nejrůznější "finty", aby nemusel jíst, prováděl.
Polévky vyléval do umyvadla, někdy, když to nešlo, i do květináče, kde to pod velkými listy květiny nebylo vidět. Jindy nenápadně od stolu podával kousky jídla psovi. Několikrát si nabral jídlo do úst, odešel od stolu na záchod, kde všechno zase vyplivl. Výmluvy, že se nají později, většinou rodiče netolerovali. Navíc jeho pokusy ukrývat jídlo se začínaly postupně prozrazovat. To bylo příčinou častých sporů mezi Viktorem a zbytkem rodiny.
"Měl jsem pocit, že jsou všichni proti mně. Často jsem se s nimi hádal a choval jsem se jako šílenec," přiznává Viktor, který často propadal i hysterických záchvatům a třeba své sestře sprostě nadával i na ulici mezi lidmi. Zřejmě se u něho začaly projevovat i deprese, rostla nervozita a celková roztěkanost.

Řekl mi, že stejně umřu

Pak přišly další dva kolapsy a Viktor skončil v nemocnici napojený na umělou výživu. Tehdy zněl verdikt lékařů jasně: mentální anorexie.
"Asi až tehdy si rodiče uvědomili, jak moc je to vážné. Matka v nemocnici brečela," vzpomíná Viktor na první setkání s rodiči v nemocnici. V té době vážil okolo 45 kg a lékaři říkali, že je na hranici života a smrti.
"Lékař říkal, že jestli nezačnu jíst, umřu. Na pokoji byl se mnou kluk, který mi po odchodu onoho lékaře řekl, že stejně umřu a že už jsem teď napůl mrtvý," popisuje zážitky z nemocnice Viktor, kterého ta slova sice vyděsila, ale stejně jíst nezačal. Bál se, že ztloustne.
Rodiče i sestra za ním chodili každý den. Po pár dnech, když Viktor už něco málo, byť z donucení, snědl, přišel i psychoterapeut. Léčba probíhala dlouho, Viktor se stále bránil jídlu, stále vymýšlel další a další způsoby jak nejíst.
Nakonec mu jako první impulz k tomu, aby začal jíst, stačil však, kupodivu, jeden důvěrnější rozhovor se sestrou. "Psycholog říkal, ať se o svých problémech svěřím jí a prodiskutuji s ní své a její stravovací návyky. Tak jsem to zkusil," říká Viktor, kterého právě tento rozhovor zřejmě zachránil. Zatím co mu sestra kvůli jeho nemoci několikrát nadávala a byla na něho spíše naštvaná, než aby projevovala soucit, při tomto rozhovoru se chovala velmi přátelsky a otevřeně. Možná to bylo i tím, že byla pořád Viktorovi tak trochu vzorem, a možná právě proto na její slova dal.

Sestra pomohla

Trvalo to dlouho, začínal jíst pomalu, často sklouzával k depresím, často mu bylo špatně. Jeho tělo bylo od hladovění poměrně poničené a příjmu potravy se občas samo bránilo.
Nicméně v současné době už Viktor váží 65 kg a jeho váha dále, byť velmi pomalu, roste. Přítelkyni zatím nemá. "Prostě jsem se ještě do nikoho nezamiloval," říká s tím, že má na vztahy ještě dost času. Modelingovou agenturu opustil a v současné době se snaží hlavně dohnat zameškané učivo ve škole. Je totiž nucen opakovat ročník.

Rande v zimě

15. září 2008 v 22:40 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Láska
A je tu zima.Je sice podzimae kosa je pořádná.Tady máte pár rad ohledně randíčka
Tak je to tady! Období mrazíků a adventu je tady! Když teda půjdeš někam na randíčko nezapomeň se teple ale stylově obléknout a učesat! A určitě nezapomeň na pleť! Hlavně ať miláškovi neonemocníš! :-)
Takže na sebe si vem nějaké to triko, pokud jdete někam do tepla tak nějaké sexy pokud se jdete projít tak ani nemusí bejt. Svetřík nebo mikinu - letí růžová a teplou bundu! Kolem krku si uvaž nějakou barevnou šálu která ti bude ladit k čepičce! Pod ni si učeš třeba dredíky - vezmi gel a kousek po kousku vlasy nageluj do dredů- ber si vždycky vlasů tak mezi prsty a udělej s toho takovej pramínek. Vlasy zafixuj lakem. Pak si nasaď čepičku. Na tváře si dej krém aby ti je nezpálil mráz a na pusinku lesk nebo jelení lůj, nebo i rtěnku - růžová. Pokud chceš dej si stíny ale jemné - světle modré,.... Jestli si dáváš make - up tak si krém samozdřejmě nedávej! Jo a nezapomeň rukavičky!!!!!
Ps: Nezapomeň MU koupit něco pod stromeček!

Rychlé a učinné líčení

15. září 2008 v 22:37 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Make -up

nalíčení za 10-15 minut

Denní krém
Po důkladné očistě obličej namažte svým denním krémem, chviličku počkejte, až se vstřebá, a zbytky odsajte papírovým kapesníkem.
Korekční tyčinka
Pupínky, pigmentovč skvrny, rozšířené žilky, tmavé kruhy pod očima překryjte korekční tyčinkou, která hy měla být o tón světlejší
než make-up.
Pleťový podklad
Make-up odpovídající tónu vaší pleti rozetřete navlhčenou houbičkou. Houbičkou přejeďte doztracena přes špičku brady. Dbejte, aby na krku nevznikl rámeček.Krk jako,taky namaluj a napudruj:)
Pudr
Silnějším štětcem naneste na obličej sypký transparentní pudr. Na tváři nesmí zůstat žádná lesklá místa. Lehounce poprašte i oční partie a rty.
Předběžné nanesení tuše na řasy
Dříve než nalíčíte očními stíny víčka, přejeďte řasenkou řasy, aby se stíny při nanášení tuše nesetřely.
Oční stíny
Na víčka naneste oční stín. Na dolním víčku pod řasami a ve vnějším koutku oka ho vatovou tyčinkou rozetřete do ztracena.
Oční linka
Na horním víčku těsně nad řasami nakreslete kajalovou tužkou nebo tekutým eyelinerem jemnou linku.
Tuš na řasy
Nejprve naneste tuš pouze na konečky řas, nechte ji chviličku zaschnout a teprve potom řasenkou pořádně přejeďte dolní i horní řasy, včetně všech jemných chloupků. Speciálním kartáčkem potom slepené řasy "rozčešte".
Obočí
Kartáčkem upravte obočí do žádoucí formy a pak zvýrazněte krátkými tahy tužkou na obočí vedenými zevnitř směrem ven nebo lehkým přejetím zaschlým kartáčkem řasenky.
Růž
Směrem od středu tváří ke spánkům naneste štětcem růž a zbytečky barvy vetřete ke kořínkům vlasů po stranách čela.
Rtěnka
Nejprve konturovací tužkou obtáhněte rty a potom štětečkem naneste rtěnku. Vezměte papírový kapesník, stiskněte ho mezi rty a potom naneste ještě jednu vrstvu rtěnky.
A na závěr obláček vůně
Korunou vašeho díla je pár kapiček parfému nanesených na spánky, za ušní lalůčky a na vnitřní stranu zapěstí.......jo to je všechno..
//