Leden 2009

část omluvy

26. ledna 2009 v 16:55 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  My Diary
napadlo mě ,že aby ste poznaly kde je odstavec atd. tak tam budu dělat 1.))))))))) nebo 2.((((((((((
nic jiného nemůžu..........

břiško a zadeček

26. ledna 2009 v 16:45 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Cvičení a tělo
Trenérka Jessicy dává zabrat nejvíc problematickým částem jejího těla. Díky tréninku si zpevnila přímé i šikmé svaly břišní a utužila své půlky! Než začneš cvičit, skákej pro zahřátí 5 minut přes švihadlo. To samé udělej mezi sérií "břišní" a "zadečkovou". Celkový celebrity trénink ti zabere 30 - 35 minut a stojí to za to! Všechny cviky zkus zmáknout bez přestávky, pak se trošku vydýchej a cvíčko ještě dvakrát zopakuj. 1))))))) Zvedačky procvičíš: paže, bříško, zadek A. Nejdřív se našteluj do výchozí zvedačkové pozice. Opři se o předloktí a o špičky u nohou tak, abys měla tělo ve vodorovné linii se zemí. Zatáhni bříško a zvedni propnutou pravou nohu pár centimetrů nad zem. Vydrž deset sekund a vrať se do výchozí pozice. B. Teď zvedni nad zem propnutou levou nohu, vydrž deset sekud a vrať se do výchozí pozice. 3x zopakuj. 2))))))))) Rolování procvičíš: břicho A.Lehni si na záda, pokrč kolena a chodidla zapři o zem. Paže nech volně položené podél boků. B. Stáhni břišní svalstvo a tahem se zdvihni do sedu. Paže měj napnuté. Vrať se do lehu a celé si to 10x zopákni. Každý zdvih by ti měl trvat asi 2 sekundy. 3))))))))) Šlapání procvičíš: břicho a boky A. Polož se s rukama v týl. Pak zvedni hlavu kus nad zem. Začni šlapat jako na kole a zároveň co nejvíc přitahuj levé koleno k pravému lokti. B. Pořád šlapej, jen vyměň stranu. Teď přitahuj pravé koleno k levému lokti. Obě kolena přitáhni k loktům aspoň 20x. 4)))))))) Zpětný chod procvičíš: zadek a stehna A. Postav se s nohama mírně rozkročenýma. Do každé ruky si vezmi půllitrovou plastovou láhev s vodou. Paže nech volně podél těla. B. Soustřeď se na to, že držíš záda rovně, a pravou nohou udělej velký krok dozadu, aby koleno bylo nízko nad zemí. Levé stehno bys měla mít ve vodorovné linii se zemí. Chvíli vydrž a vrať se do původní pozice. Postup zopakuj 15x, pak vystřídej nohy a procvič levou. 5))))))))))) Výkop vzad procvičíš: zadek, stehna a boky A. Postav se kousek ode zdi. Pravou i levou rukou se opři o stěnu, jak to vidíš na obrázku. Zvedni pravou nohu tak, abys kolenem vytvořila úhel 90° a stehno bylo ve vodorovné pozici se zemí. B. Pokrčenou nohu natáhni, jako bys chtěla někoho pořádně nakopnout, a přitom k sobě stiskni půlky zadečku. Chvíli vydrž a koleno znovu pokrč. Postup zopakuj 15x na každou nohu. 6))))))))))) Dřepovačka procvičíš: zadek a stehna A. Stůj s chodidly pevně na zemi, pokrč paže v loktech, přitiskni dlaně k sobě a drž je asi ve výšce brady. Pomalu snižuj těžiště zadečku, jako kdyby sis chtěla sednout na židli, až do úplného podřepu. B. Nenásilnými pohyby prováděj dřepy - nahoru, dolů... Měla bys cítit, jak svaly na stehnech a zadečku pracují a posilují. Tento pohyb opakuj 15x.

omluva 2

26. ledna 2009 v 16:42 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  My Diary
Omluvte mě lidi ,ae to jak se píší články je hrozný,je to na sebe namačkaný atd. ae já s tím nemůžu nic dělat

sexy nohy

26. ledna 2009 v 16:34 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Cvičení a tělo
Chceš mít sexy nohy? Vezmi brusle a jeď! Jízda na in-linech je super zábava a navíc ti krásně vytvaruje postavu ! (((((((((Zbavíš se(((((((((: cca 400 kalorií za hodinu. ((((((((Posílíš)))))))): nohy, zadek i horní polovinu těla. Nezáleží na věku a kondici, bruslit může každý! )(((((((((Jaké si koupit brusle)))))))): Pokud chceš jezdit maximálně jednou za měsíc, budou ti stačit brusle, které pořídíš už kolem tisícovky. I tady se ale vyplatí raději investovat do lepšího "modelu"... :) Pokud se do toho chceš opravdu obout, kup si kvalitní brusle, jejichž cena se pohybuje okolo 3500 a výše. (((((((((((Kolečka))))))))))): Nejdůležitější částí bruslí, jejich velikost a tvrdost vybírej podle stylu jízdy. Na hladkém asfaltu ti nejlépe pofrčí tvrdá kolečka. Měkká jsou sice pomalejší, dřív se opotřebují, ale zase dobře tlumí nerovnosti - jsou pohodlnější pro kondiční jízdu. ((((((((((((Chrániče))))))))): Kup si chrániče na lokty, kolena, zápěstí. Pořiď si je hned i s bruslemi, budou se ti hodit už při tvých prvních pokusech. Co na sebe: Pro začátek určitě věci s dlouhými rukávy i nohavicemi, které při pádu zabrání odřeninám. Nevadí ani volné kalhoty, chrániče dokáží kolena stáhnout. Hodit se ti bude i batoh na záda. Po přezutí do něj dáš boty a máš po starostech. Styly in-line bruslení: kondiční, rychlostní, agresivní (skoky, triky, zábradlí, atd.), umělecké, terénní a sportovní hry. (((((((((((Kam vyrazit bruslit))))))))))): Vyber si terén, kde si v klidu zajezdíš a zároveň nezničíš kolečka. V některých městech objevíte cyklostezky (Brno, Poděbrady, Liberec, Praha, Zlín...), příležitostí mohou být i některé parky nebo přímo určené skateparky, kde se dají trénovat přeskoky přes překážky, sjezd schodů, jumpy, výskoky na zídky i kousky na U-rampě. Pozor ale na skejťáky, kteří jsou někdy vůči bruslařům a "kolátorům" agresivní při chránění svého území :))) Tak jak říkám... možná tento soubor budu aktualizovat pokud dojdou další informace jak mít sexy nohy..... zdroj:www.teac-cosmetics.estranky.cz

Kosmetické lži

26. ledna 2009 v 16:33 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Tvoje krása
Obrušující a bělící složky v zubní pastě nepoškozují zuby Jemné bělící složky sice dokážou odstranit tmavší stopy po kávě, čaji a červeném vínu, neměla bys je ale používat stále, protože mohou být po určité době poškodit sklovinu i dásně! )))))))))))))Sto tahů kartáčem denně zvýší lesk vlasů Bohatě stačí 20x vlasy pročísnout, a to ještě nemusíš mít kartáč z přírodních a jemných štětin. Kartáčování pomáhá nejen u vlasů, které jsou u kořínků mastné a v konečcích suché. )))))))))))))Čokoláda a brambůrky způsobují akné a pupínky Možná ti díky čokoládě a brambůrkům přibudou kila navíc, ale neprokázalo se, že by sladké a tučné pokrmy měli jakýkoliv vliv na pupínky. Něco jiného je, že jsou opravdu minimálně zdravé. ))))))))))))))Kdo má citlivou pleť, nesmí používat peeling! Samozřejmě nesmíš pokožku příliš drhnout a brousit, ale peeling je vhodný téměř pro každou pleť, kromě té opravdu přehnaně citlivé. )))))))))))))))Dětský olej skvěle odlíčí oční make-up Raději to ani nezkoušej, nebo tě líčení očí přestane bavit. Dětský olej dokáže totiž oči pořádně podráždit!)))))))))))))) Lak na nehty oslabuje nehty a způsobuje jejich lámání Lež jako věž! Laky na nehty obsahují nejen pěstící látky, ale také přísady, které nehty posilují a zabraňují lámání. Naopak při odstraňování laku je třeba dbát na to, aby odlakovač byl co nejšetrnější, aby se nehty nevysušovaly. ))))))))))))))))Opalování způsobuje na těle pigmentové skvrny Ale ne všechny! Některé si způsobujeme tím, že používáme parfém s obsahem alkoholu. Jedna jeho součást reaguje s UV zářením a tak vznikne pigmentová skvrna. V létě proto používej odlehčené svěží vůně bez alkoholu.)))))))))))))) Pleť se pořádně vyčistí jen v napařovací lázni Pokožku dobře vyčistí čistící mléko i gel. Pára pouze rozšíří póry, takže jdou snadněji vytlačit pupínky.(((((((((((((( TIP od qikinky(autorky blogu))))))))))):Ale když si dáš 1x týdně napařovací lázeň a šetrně opakuji šetrně vymáčkáš pupínky(spíš jen černé tečky určitě chybu neuděláš.Po tomto útoku na pleť jí uštědři hezkou péči a namaž jí nějakým krémem proti beďárkům.;-)

Zhubni bez diet

26. ledna 2009 v 16:26 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Cvičení a tělo
Dieta - nebo změna životního stylu? Jak navždy zhubnout? Víme to! :))))))))))))))) * Kašli na diety Hladověním možná zhubneš, ale jakmile se najíš, všechno budeš mít zpátky. Jestli chceš, aby jsi zůstala krásně štíhlá a super postava ti vydržela déle než týden, změň svůj životní styl. *)))))))))))))) Jez zdravě Nemusíš vůbec trpět hladem! Navíc budeš mít díky zdravému jídlu spoustu energie a ještě pomůžeš svému zdraví. Zdravé neznamená bez chuti! Znamená to Jtřeba nechodit 5x týdně na oběd do Meka! *))))))))))))) Zahoď váhu Nekontroluj se každý den. Bohatě to stačí jednou týdně. Čím častěji se vážíš, tím větší stres máš ze svých kil a výsledek hubnutí je pak pomalý nebo dokonce opačný. *))))))))))) Přestaň řešit, kolik vážíš Nikdo kromě tebe neví, kolik vážíš. Proč se stresovat, pokud nemáš opravdu nadváhu? Je prokázáno, že lidé v kontaktu vnímají to, co druzí vyzařují a ne, kolik kdo váží. *))))))))))))) Piš si deník Zapisuj si alespoň jeden týden všechno, co jsi snědla. Piš všechnu stravu a čas jedení. Po týdnu se podívej, jak jsi jedla. Deník ti pomůže odhalit, kde je problém! *))))))))))))))) Kdy a co jíst? Jez pravidelně. Víckrát po menších porcích. Dej si minimálně 5 porcí ovoce nebo zeleniny za den! Mysli na to, že celozrnné pečivo má vždy přednost před bílým. Nejez více než 4 vejce týdně. Salámy a uzeniny vyřaď na čas z jídelníčku. Dej přednost bílému masu (kuřecí) a rybám. *))))))))))) Vyhraj si s jídlem Myslíš si, že tě zelenina a ovoce brzo omrzí? Určitě ne! Nejez každý den jen "celé" pomeranče, udělej si z nich džus. Zkoušej různé saláty v kombinaci s masem, rýží nebo těstovinami. Neboj se používat koření :) Připrav si zeleninovou polévku podle vlastní chuti. *))))))))))))))) Maso bez tuku Nauč se odstraňovat z masa kůži a přebytečný tuk. Taková "maličkost" ti ušetří spóóóustu kalorií! Zkus tyto pravidla dodržovat 3 měsíce a zhubneš 6-12 kilo! :)

Zbal kluka za pár dní

26. ledna 2009 v 16:25 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Láska
((((((((Svůdná ignorace)))) Důležitý je oční kontakt s týpkem, kterého sis vybrala. I když se tváří, že je minimálně Orlando Bloom, musíš mu dát aspoň nepatrně najevo svůj zájem. Ale jakmile si jednou vyměníte dlouhý pohled z očka do očka, přestaň ho kontaktovat. Sleduj klidně i mouchu topící se v tvém drinku, ale hlavně nekoukej na něj! Bude se snažit zachytit tvůj pohled za každou cenu, a jelikož se mu to nebude dařit, nezbude mu nic jiného, než za tebou přijít. Důkaz, že trik zabral: Jakmile začne posouvat nábytek, aby se dostal do tvého zorného pole, zabodovala jsi! ((((((((((Líbací maniak)))))))) Bavíte se spolu už hodiny, takže vaši kámoši ohleduplně opustili místnost, aby vám dopřáli soukromí... Nejlepší čas, aby udělal první krok, že jo? ŠPATNĚ! Staň se nedosažitelnou! Jakmile se pokusí o mazlení nebo líbání, na chvilku ho zadrž. Nabídni mu další drink, vyzvi ho k tanci, odskoč si na záchod nebo mu začni vyprávět nějakou nekonečnou historku. Čím víc budeš polibek oddalovat a hrát si na nedostupnou, tím víc tě bude chtít. Ale pozor - nic se nemá přehánět! Důkaz, že trik zabral: Má plnou pusu orbitek a tic-taců. Současně:-). )((((((((Kočka s myší))))))))) Letmé doteky přivádějí většinu kluků téměř k šílenství. Ale jestli na něj fakt chceš udělat dojem, buď ještě rafinovanější! Tvoje signály by neměly být tak jasně čitelné. Pošeptej mu tajemství - budete u sebe blízko a z tvého horkého dechu u jeho ucha mu přeběhne mráz po zádech. Poté si sedni zpátky, abys obnovila prostorové hranice mezi vámi. Tato psychologická hra na kočku a myš způsobí, že po tobě bude toužit víc a víc. Důkaz, že trik zabral: Bude zkoušet staré fígle jako: "Jéé, ukaž, ty máš tak krásně malý ruce..." a podobně. (((((((((((Záhada Blair Witch)))))))))) Pokud začneš být víc nedostupná, budeš působit záhadně, a to je to, co kluky přitahuje jako můry světlo! Změň svůj denní rozvrh tak, aby nevěděl, kdy a kde se nečekaně vynoříš. Sedíš při obědě v jídelně každý den u stejného stolu? Přesedni si! Chodíš sobotu co sobotu po nákupech? Přesuň okukování hadříků na neděli! Buď nepolapitelná - dožeň ho k tomu, že tě začne postrádat a řešit, kde (a s kým!) zrovna jsi... Důkaz, že trik zabral: Jakmile se mu podaří tě příště objevit, nebude na nic čekat, přijde a řekne: "Ahoj, tajemná cizinko!" ((((((((((Provokatérka)))))))))) Věnuj klukovi pět minut, a hned si bude myslet, že tě má zmáknutou. Nechceš mu to trochu ztížit a opepřit? Pokus se ho vykolejit z jeho dráhy! Chvíli si s ním povídej, a jakmile začne nabývat na sebejistotě, nenuceně odběhni a začni se bavit s někým jiným, pokud možno s klukem. Pocit ohrožení a představa, že už by ses nemusela vrátit, potlačí jeho mužské ego a přehnanou hrdost a donutí ho jednat! Důkaz, že trik zabral: Baví se hodně hlasitě o blbostech s holkou stojící hned za tebou. A jeho smích rozhodně nezní přirozeně... )((((((((((Královna noci)))))))))) Určitě znáš ten neustále se opakující program každé party: začíná se u stolu s občerstvením, kde se stojí tak dlouho, dokud počet účastníků mejdanu je převážen počtem chlebíčků. Následuje několikahodinový taneční maraton, který zvolna přechází v bloumání a poflakování se kolem parketu. Ani tehdy si však nechceš připustit, že party je u konce, takže většinou odcházíš znuděná, stejně jako zbytek vytrvalců, kteří s tebou drželi krok. Tvůj objev samozřejmě už dávno odešel... Příště udělej na party takový rozruch, že mu to nedá odejít! Přines speciální občerstvení, ukažte s holkama vzrušující taneček, rozjeď karaoke... A nepřehlédne tě! Důkaz, že trik zabral: Cestou domů od něj dostaneš textovku: Vrat se, bez tebe to tu neni ono. !!!!!!!!!NEPŘEŽEŇ TO! Budeš vypadat trapně, když... * 1...si změníš číslo mobilu 5 minut potom, co jsi mu ho prozradila; * 2...přijdeš na schůzku tak pozdě, že už mají v pizzerii zavřeno; *3 ...se tě zeptá, čím tě (a tvé známé) tolik urazil.`

vyrob si řetízek na packu

26. ledna 2009 v 16:22 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Vyrob si
Co budeš potřebovat? Kožený řemínek, barevné kůžičky, kovový řetízek, zámeček s klíčky, rolničky, lepidlo na textil (vše seženeš v potřebách pro kutily), zlatou stuhu, korálky, tenký nylon, pírka, mušličky, flitry, (koupíš v galanteriích) a kleště (určitě najdeš v taťkově dílně:-)). Jak na to? 1))))) mušličkový Délku pásku odměř podle obvodu kotníku a polep ho těsně u sebe mušlemi. Ke koncům řemínku zespodu přilep úzké kůžičky na zavázání, a mušličku přilep i na jejich konce. 2))))))) z pírek Tři barevné kožené kůžičky zapleť do copánku a na koncích svaž. Pírka obmotej tenkým nylonem a přivaž ke kůžičkám. To samé udělej s korálky: navlékni je na nylon a připevni k ,nákotníku". Celá indiánka! 3))))))))) rolničky Ustřihni si zlatou stuhu v dostatečné délce (pamatuj i na zavazování). Lepidlem na textil na ni přilep flitry (my jsme vybrali růžové slony) a zlatou nití přišij ke spodnímu okraji rolničky. 4))))))) na zámek Délku řetízku zvol tak, aby šel několikrát obmotat. Kleštěmi odstraň pár oček, připevni na ně zámek a klíčky, a zavěs na řetízek. Očko na konci roztáhni, abys do něj navlékla očko z druhého konce. konec

vyrob si senza tašku

26. ledna 2009 v 16:20 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Vyrob si
Kousky barevného filcu (seženeš v potřebách pro kutily), úplně obyčejnou plátěnou tašku (do které se vejdou třeba věci na koupák), barevné bavlnky, jehlu a nůžky. priprava 1 1))))). krok Napřed si rozmysli, do jakého motivu se pustíš. Hoď to na papír a vystřihni si papírové šablony. Rozlož je na tašku a až budeš s obrázkem spokojena, vystříhej podle šablon filc. 2 2)))))). krok Nastříhané kousky filcu si vždy raději nejdříve přišpendli a potom teprv našij. Neboj se jednotlivé okraje olemovat kontrastní bavlnkou, krásně tím zvýrazníš tvary a kontury obrázku. 3 3))))))))). krok Další fígl spočívá už nikoli v pouhém zvýrazňování obrysů vystříhaného filcu, ale v dotváření obrázků bavlnkami. My si pohráli s palmovými listy, které jsme nepřišili po okrajích, ale pouze uprostřed. 4 4)))))). krok Jako poslední přišij legrácky (banány a opici:-)), které tvé tašce dodají ten správný šmrnc. U malých kousků se výrazných stehů vyvaruj - zanikl by jejich původní tvar. konec

New Moon

25. ledna 2009 v 14:43 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Pro vás
rdsah

omluva

25. ledna 2009 v 14:21 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Pro vás
Ahoj,promiňte ,že jsem tu dlouho nebyla ,ale měla sem to tu blokovaný Keriem.Vše je vyřešeno takže tubudou nové příspěvky atd.

vtip o slepci

13. ledna 2009 v 14:49 | verča autor blogu!!!!!!!!!! |  Srandičky
Přijde slepec do obchodu, chytne svýho slepeckýho psa za ocas a začne s ním točit nad hlavou. Prodavačka se ho ptá: ,,Co to děláte? Chudák pes!'' ,,Ale jenom se koukam, co tady máte''

vtip co mě fakt rozesmál